KONST / Litografier / Litografier 12969278
nr 1296 9278
Litografier
2 st, porträtt av bland annat Nisse Zetterberg, Roland Svensson & Reinhold ljunggren, 132-upplaga, oramat löst blad, Signerade. Bladets mått: 64x72 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:50:42
Roland Svensson 1910-2003